Monitoring wizyjny

kamery w Lublinie

Montaż monitoringu (np. na osiedlu) oraz zapewnienie osoby za niego odpowiedzialnej gwarantuje spokój i bezpieczeństwo osób, mienia oraz dobytku.

Nasza firma ma doświadczenie w oferowaniu i montowaniu urządzeń takich, jak kamery przemysłowe (kamery CCTV, telewizja przemysłowa), kamery przemysłowe SDI FullHD czy rejestratory cyfrowe na terenie Lublina. Urządzenia te mogą pomóc w ujęciu złodzieja okradającego ludzi czy sklepy na danym osiedlu. Nagrania stanowią niezbite dowody w sądzie i znacznie przyspieszają pracę policji, która na podstawie tablic rejestracyjnych lub cech charakterystycznych, jest w stanie bardzo szybko namierzyć przestępcę.

Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę, że choć kamery CCTV doskonale sprawdzają się na niewielkich osiedlach czy w obiektach, to w przypadku większych przestrzeni, gdzie wymagana jest znaczna rozpiętość rozstawienia kamer, trzeba zastanowić się nad innymi rozwiązaniami. W takich miejscach doskonale sprawdzają się kamery IP Lublin, które wykorzystują wirtualną sieć do komunikacji pomiędzy bazą, a samymi urządzeniami monitorującymi daną przestrzeń.

Monitoring pozwala zabezpieczać zarówno całe miasta, jak i pojedyncze obiekty, dlatego kamery są już obecne w szkołach, sklepach, centrach handlowych, a nawet w parkach czy na cmentarzach.kamery i monitoring Lublin

TECHNIKA ZABEZPIECZEŃ ALARM-SERWIS Grzegorz Michałek
ul. Nałęczowska 30 (teren galerii PARADA) 20-701 LUBLIN
Tel: (081) 746-22-99 | 0 501 289 371 (całodobowy)
Nasza oferta to między innymi: monitoring cctv, monitoring ip, telewizja przemysłowa.
Wdrożenie icommedia.pl